Stichting Optoch Kommitee Zitterd

De organisatie van Sittardse optochten is in handen van Stichting ‘Optoch Kommitee Zitterd’. Sinds 1963 is deze carnavalsgroepering hiervoor actief. Naast de organisatie van de Kinderoptocht en de “Grote Optocht”, bezit en beheert deze stichting de welbekende “Optochhal”, waar de wagenbouwers en buurten hun grote optocht-wagen kunnen bouwen. Ook zorgt het Optoch Kommitee elk jaar voor de bouw van een nieuwe praalwagen voor de stadsprins van dat jaar. Het “Kommitee” wordt in de organisatie en uitvoering bijgestaan door haar Ere-leden en vele vrijwilligers. Zo is er een aparte jury, verslaggevers, optochtregelaars, filmploeg, chauffeurs, collectanten, wagenbouwers en rondleiders van de hal.

 

Adres secretariaat Broekstraat 20 6133 BN Sittard
Alg. Email adres info@optoch.nl
KVK-nummer 41070856
BTW-nummer 002901389B01

Leden van het Optoch Kommitee Zitterd

Naam Functie E-mail Lid sinds
Peet van Erp voorzitter peet@optoch.nl 2013
Guus Queisen secretaris secretariaat@optoch.nl 2015
Paul Thewissen penningmeester paul@optoch.nl 2010
Roger Vroomen wagenpark/verhuur roger@optoch.nl 2004
Wim Göertz optochtregeling wim@optoch.nl 2004
Lion Corstjens beheerder optochthal/prinsenwagen lion@optoch.nl 2007
Jean Wijnands optochtsamensteller jean@optoch.nl/aanmelden@optoch.nl 2014
Richard Nusser techn.zaken/veiligheid richard@optoch.nl 2016
Marcel Eykenboom reclameoptocht/rondleidingen marcel@optoch.nl 2019
 
Ereleden Optoch Kommitee Zitterd:

Zef Paquay(1997), Fernao Schmeits(2006), No Linssen(2007), Chris Maas(2008), Pascal Eggen(2009),
Pierre Diederen(2014), Ad Pfennings(2015), Cor Baltis(2016), René Meuwissen(2017) en Roy Moerskofski(2019)

CONTACT

Heeft u naar aanleiding van de informatie op deze website nog vragen of opmerkingen. Laat het ons dan weten.
Door middel van de hiernaast gelegen knop stuurt u rechtstreeks een mail naar ons